Fotografia ślubna -       rozwiń/zwiń...
To sposób na zatrzymanie w czasie najpiękniejszego dnia w Państwa życiu.
Jesteśmy zespołem doświadczonych, dysponującym profesjonalnym sprzętem fotografów. Naszym zadaniem jest zatrzymanie emocji, które będą towarzyszyć Wam, w tym dniu tak, by przy oglądaniu ich przeżyć te piękne chwile po raz kolejny.
Podstawowy reportaż ślubny jaki mamy dla Państwa do zaoferowania obejmuje: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonie lub USC, plener ślubny (w dniu ślubu lub inny dzień), przyjęcie weselne (do ok. godz. 1 w nocy).
Nie proponujemy sztywnych „pakietów”, oferta traktowana jest indywidualnie w pełni dostosowana do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wideofilmowanie -        rozwiń/zwiń...
Tworzymy filmy o najwyższym standardzie jakości, obrazu i dźwięku, jednocześnie starając się przekazać emocje, wzruszenia, jakie towarzyszą Parze Młodej w tym dniu. Jesteśmy elastyczni pod względem dostosowania się do Państwa oczekiwań, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Chętnie kierujemy się też sugestiami i propozycjami Pary Młodej. Jedną z głównych dewiz towarzyszącą nam w trakcie ślubu, wesela, jest to aby NIE PRZESZKADZAĆ. Staramy się być „niewidoczni”, aby nie zakłócać swobodnego biegu uroczystości.

Fotoalbum -                  rozwiń/zwiń...
Zachowa Twoje wspomnienia na lata. Fotobum to zdecydowanie więcej niż zwykły album ze zdjęciami. To oryginalny i jednocześnie bardzo efektowny sposób na zachowanie wspomnień na całe lata. Fotoalbum to idealne rozwiązanie na różne okazje: fotoalbum ślubny, urodzinowy, pamiątka z wakacji, fotoalbum z pierwszych miesięcy życia dziecka oraz wszystkich ważniejszych chwil w jego życiu. Świetnie sprawdza się także jako portfolio, czy katalog firmowy. To także idealny pomysł na prezent. Posiadamy nowoczesne mini laby Noritsu 3203 oraz włoską linię do produkcji fotoalbumów (UNIBIND ctb maxi), jest to unikalna technologia składania fotoalbumów w najlepszej dostępnej obecnie na rynku jakości. Perfekcyjne naświetlenie plików (papier KODAK PROFESSIONAL) oraz dokładne złożenie każdego albumu czyni taki fotoalbum ekskluzywną pamiątką z uroczystości ślubnych, komunijnych, rodzinnych czy firmowych. Cały proces składu i oprawy fotoalbumów odbywa się u nas w Firmie – bez udziału podwykonawców. Stawiamy na niska cenę i szybki termin realizacji. Nasze produkty realizujemy nawet do 48 h.

Wywoływanie zdjęć -   rozwiń/zwiń...
Wywołujemy formaty zdjęć: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 21x30, 30x40, 30x45 oraz 30x90 na papierze błyszczącym lub matowym. Ponadto wykonujemy zdjęcia do wszelkich dokumentów tj. legitymacje, dyplomy, paszporty, wizy i inne.

Usługi poligraficzne -    rozwiń/zwiń...
Oferta naszej firmy została skonstruowana kompleksowo, by w jednym miejscu mogli Państwo uzyskać pełną gamę usług poligraficznych.
Oferujemy:
• druk: jednostronny, dwustronny, czarnobiały, kolorowy
• ksero: czarnobiałe, kolorowe
• wydruk i oprawa prac
• bindowanie, termo bindowanie
• laminowanie
Fotogadżety:
• kubki
• poduszki
• kalendarze z Twoimi zdjęciami